Як пов'язані аутизм і епілепсія?

Як пов'язані аутизм і епілепсія?

Різні види епілепсії частіше зустрічаються серед людей з аутизмо

Дана інформація наводиться виключно з освітньою метою. Не рекомендується розглядати її як медичну пораду або застосовувати без консультації з фахівцем. Autism Speaks не є установою охорони здоров'я і не даэ медичних консультацій. По рекомендації щодо лікування звертайтеся до свого лікаря або до педіатра своєї дитини.

Думка експерта: «Коли говорять, що дітей з особливостями стало більше через зміни у світі, - це не так»

Часто батькам в складній ситуації з дитиною не залишається нічого, крім паніки, метань і експериментів. Я погано його виховала або це особливості його розвитку? Це особливості розвитку або психіатричний діагноз? Хто мені допоможе: педіатр, психіатр, психолог або нейропсихолог? Ці та інші питання ми поставили психіатру Єлисею Осику, одному з головних російських фахівців з особливостей розвитку у дітей.

Сексуальна освіта дітей з розладами аутистичного спектра

Тема сексуальної освіти дітей у багатьох батьків не викликає належного інтересу, проте вона вкрай необхідна і далі ми з'ясуємо чому. Попри те, що діти з розладами аутистичного спектра (РАС) мають свої особливості розвитку, вони так само, як і інші, потребують правильного сприйняття себе, свого тіла і своєї сексуальності. Слід розуміти, що під сексуальністю ми маємо на увазі не тільки фізіологічні потреби людини, а й думки, емоції, взаємини між людьми.

diagnostika autism

Рання діагностика при аутизмі грає важливу роль в подальшій реабілітації дитини. Деякі фахівці стверджують, що можна запідозрити порушення в нервовій системі вже з 7-10 місяців, проте зробити це досить складно через те, що діти з даним розладом до певного моменту можуть розвиватися цілком нормально і не проявляти жодних ознак порушень.

Найчастіше перші ознаки аутизму у дитини з'являються у віці від року і стають досить явними до двох-трьох років. Згідно з останніми світовими дослідженнями, доведено, що причина аутистичного розладу криється в множинних генетичних порушеннях і комбінаціях порушень, що в результаті дає різноманітну картину проявів порушень в комунікаційних, мовних і когнітивних навичках.

Аутизм не може бути від стресу або щеплення

Чому неправильно вважати аутизм хворобою або обдарованістю та думати, що дитина з цим розладом живе у своєму комфортному світі – про головні міфи розповідає дитячий психіатр Єлисей Осін у Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.

Від стресу і щеплення аутизм не виникає

 – Хто може поставити діагноз "аутизм"?

– В Росії цим займаються психіатри. А в інших країнах займаються ті, хто це вміє робити: педіатр, клінічний психолог або психіатр, якщо він має підготовку в діагностиці порушення розвитку. У нас навчають тільки психіатрів займатися діагностикою порушення розвитку у дітей.

– Якщо аутизм – не хвороба, тоді це наслідок чогось?

Сторінка 1 із 4

© 2020 Информационно-образовательный портал АВА-Чудо.
SEO-студия «ТОП»