Підтримка дітей на канікулах та під час каратинів

    Для дітей з особливими потребами у навчанні дуже важливо зберігати розуміння того, що коїться та мати чіткий план розвитку та відпочинку. З тим, як це організувати можуть допомогти методи прикладного аналізу поведінки.

Як розвинути спритність у побуті у дітей з розладами аутистичного спектра

 

У нашому центрі «АВА звичайне диво» в Маріуполі працює фахівець із сенсорно-моторної інтеграції Швець Олександра. Вона за допомогою інтенсивних занять допомагає розвивати спритність у дітей з особливостями розвитку.

ЗАПАЛИ СИНІМ: СПІВРОБІТНИКИ БФ «АВАКНОВЕННОЕ ЧУДО» ПРИЄДНАЛИСЯ ДО АКЦІЇ LIGHT IT UP BLUE

У вівторок, 2 квітня, пройшов день поширення інформації про аутизм. У всьому світі відомо, що блакитний колір символізує підтримку сімей з дітьми з розладом аутистичного спектра. Символом цієї проблеми вважається синій колір – насправді це колір Всесвітньої організації аутизму Autism Speaks (дослівно – «Аутизм говорить»). Саме ця організація у 2005 році вперше організувала акцію на підтримку зазначеної теми – акція називалася «Запали синім» (Light It Up Blue).

2 КВІТНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОБЛЕМУ АУТИЗМУ

 Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 18 грудня 2007 року. Відзначається, починаючи з 2008 року, щорічно 2 квітня. Аутизм є складним нейробіологічним відхиленням, що зазвичай супроводжує людину протягом усього її життя. Пропонуємо вашій увазі пам’ятку, яка буде корисна всім, хто зустрічається з цим.

Сторінка 1 із 4

© 2022 Информационно-образовательный портал АВА-Чудо.
SEO-студия «ТОП»