У Маріуполі проведено тренінг по ABA для Логопедів

Поведінковий аналітик Москалец Алла, директор Благодійного Фонду «АВАкновенное Чудо» провела тренінг по АВА для логопедів-дефектологів 17 листопада 2019 р.. Захід проводився на території дитячого клубу «Размишляйкі»

Як розвинути спритність у побуті у дітей з розладами аутистичного спектра

 

У нашому центрі «АВА звичайне диво» в Маріуполі, працює фахівець з сенсорно-моторної інтеграції Швець Олександра. Вона за допомогою інтенсивних занять допомагає розвивати спритність у дітей з особливостями розвитку.

ЗАПАЛИ СИНІМ: СПІВРОБІТНИКИ БФ «АВАКНОВЕННОЕ ЧУДО» ПРИЄДНАЛИСЯ ДО АКЦІЇ LIGHT IT UP BLUE

У вівторок, 2 квітня, пройшов день поширення інформації про аутизм. У всьому світі відомо, що блакитний колір символізує підтримку сімей з дітьми з розладом аутистичного спектра. Символом цієї проблеми вважається синій колір – насправді це колір Всесвітньої організації аутизму Autism Speaks (дослівно - «Аутизм говорить»). Саме ця організація у 2005 році вперше організувала акцію на підтримку даної теми – акція називалася «Запали синім» (Light It Up Blue).

2 КВІТНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОБЛЕМУ АУТИЗМУ

 Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 18 грудня 2007 року. Відзначається, починаючи з 2008 року, щорічно 2 квітня. Аутизм є складним нейробіологічним відхиленням, що зазвичай супроводжує людину протягом усього його життя. Пропонуємо вашій увазі пам'ятку, яка буде корисна, всім хто зустрічається з цим.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З СИНДРОМОМ ДАУНА

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Цю дату внесли до каплендаря 2005 року. Ініціатива належала учасникам VI симпозіуму, присвяченого цій темі. В Росії День людини з синдромом Дауна вперше відзначили у 2011 році. В тому ж році Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Всесвітнім днем ​​людей з синдромом Дауна (резолюція №A / RES / 66/149).

 

Сторінка 1 із 4

© 2020 Информационно-образовательный портал АВА-Чудо.
SEO-студия «ТОП»