Як розвинути спритність у побуті у дітей із розладами аутистичного спектра

У нашому центрі «АВА звичайне диво» в Маріуполі працює фахівець із сенсорно-моторної інтеграції Швець Олександра. Вона за допомогою інтенсивних занять допомагає розвивати спритність у дітей з особливостями розвитку.

Ерготерапія (Occupational Therapy) – це спеціальність, яка ґрунтується на науково доведених фактах того, що цілеспрямована активність (діяльність), яка має для людини сенс, допомагає поліпшити її функціональні можливості (рухові, емоційні, когнітивні, психічні).

Її мета – відновити, наскільки можливо, здатності людини до незалежного життя, незважаючи на те, які у дитини порушення або обмеження життєдіяльності. А це і самообслуговування, і продуктивна діяльність, і, звісно, відпочинок. Заняття нагадують особливу лікувальну фізкультуру. Вона складається із вправ на рівновагу, координацію рухів, розвиток зорово-моторної координації. Тренажер програми розвиває: координацію, навичку балансування, загальну моторику, усвідомлення схеми власного тіла, емоційно-вольову сферу, концентрацію уваги.

Ми вважаємо, що реабілітація з активною участю ерготерапевта дасть найкращі результати.

© 2021 Информационно-образовательный портал АВА-Чудо.
SEO-студия «ТОП»