У Маріуполі проведено тренінг по ABA для Логопедівtrening logopedy1

Поведінковий аналітик Москалец Алла, директор Благодійного Фонду «АВАкновенное Чудо» провела тренінг по АВА для логопедів-дефектологів 17 листопада 2019 р.. Захід проводився на території дитячого клуба «Размишляйкі».

Тема: «Встановлення співпраці при роботі з дітьми з особливостями розвитку за допомогою методів АВА»

Цей тренінг був проведений на вимогу фахівців, які в своїй практиці стикаються з дітьми з різними порушеннями розвитку, наприклад розлад аутистичного спектра, синдром Даунасиндром гіперактивності та дефіциту уваги, а також затримка психо-мовного розвитку.

Великі труднощі викликає налагодження першого контакту та підтримка зацікавленості дитини в занятті. Здебільш особливими клієнтами є діти від 2 до 4 років. Це ті діти, які ще не вміють і не повинні вміти сидіти довго за партою і вчитися. Щоб знайти до них підхід можна використовувати поведінкові методи.

Під час лекції:trening logopedy3

  • розглянули відмінності в порушенні розвитку у дітей з різними діагнозами,
  • розібрали кроки встановлення співпраці,
  • піднімали питання послідовності навчання і вибору цілей для навчання з точки зору логопедії та ПАП (прикладного аналізу поведінки).

Багато питань ще потребують додаткового ознайомлення, тому було заплановано проводити подальші семінари    

Особливу увагу було приділено питанню орф-педагогіки. Це концепція музичної освіти, розроблена австрійським композитором і педагогом Карлом Орфом і призначена вона для роботи як з дітьми так і дорослими, з нормотіпічним і особливим розвитком. Це політ фантазії, рух за музикою. На групових заняттях в нашому центрі діти з РАС з величезним задоволенням включаються у взаємодію з музичними інструментами і починають імітувати один за одним, включаються в загальну гру, завдяки миттєво одержуваного задоволення від такого спілкування. Сьогодні пройшов семінар під керівництвом Марії Зліт і Liliia Sizon. Це було дуже красиво і пізнавально!

Будемо раді ще раз зустрітися!

Обучение терапистов:

 

© 2020 Информационно-образовательный портал АВА-Чудо.
SEO-студия «ТОП»