Для кого

Для дітей від 1,5 років. Верхня вікова межа не встановлюється. Діагнози: дитячий аутизм, СДУГ, синдром Дауна, алалія (сенсорна, моторна і сенсорно-моторна), дизартрія, дислалія.


Мета

Постановка звуків, інтеграція звуків у мову. Узагальнення навичок розмовної мови, розвиток діалогової мови. Підтримка того рівня мовного досвіду, який формує поведінковий терапіст відповідно до програми індивідуального розвитку.


Тестування дитини

Перед початком роботи з дитиною логопед тестує її. За результатами тестування розробляються цілі для найближчого і довгострокового розвитку.


Робота з дитиною

Заняття проводяться в індивідуальному форматі.

Якщо дитина ще не вміє говорити, їй може бути призначено логопедичний масаж або логопедичне тейпування (у разі підвищеної салівації).

Дітям, які тільки починають вимовляти звуки, логопед може допомогти не тільки логопедичним масажем, але і зондовим масажем.

Із дітьми старшого віку логопед-дефектолог працює над граматичною будовою речень і лексикою, навчає правильної будови фраз.

Заняття можуть проходити не за столом перед дзеркалом, як заведено з нормотиповими дітьми, а на килимі в ігровій формі. Якщо дитина не сприймає належно своє зображення у дзеркалі, але має навички імітації, заняття проходить віч-на-віч із логопедом. Наші спеціалісти вміють налагоджувати співпрацю навіть з наймолодшими дітьми, а також із дітьми, які бояться чужих дотиків.


Інтенсивність і тривалість

Заняття з логопедом-дефектологом проводяться 1 раз на тиждень. Тривалість – від 30 хвилин до 1 години.

© 2022 Информационно-образовательный портал АВА-Чудо.
SEO-студия «ТОП»